Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Order
si: පිලිවෙල
