Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Priority
sk: Priorita

en: view
sk: zobraziť

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en:  and
sk:  a

en: Length
sk: Dĺžka

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: configure
sk: konfigurácia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: print
sk: tlačiť

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Class
sk: Trieda

en: Order
sk: Poradie

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Units
sk: Jednotky

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Inches
sk: Palce

en: Feet
sk: Stopy

en: Container name
sk: Názov kontajnera

en: Invalid e-mail address.
sk: Neplatná e-mailová adresa.

en: Package ID
sk: Označenie balíka

en: Package type
sk: Typ balíka

en: Ship date
sk: Dátum doručenia

en: Centimeters
sk: Centimetre

en: Millimeters
sk: Milimetre

en: Save shipment
sk: Uložiť zásielku

en: Product class
sk: Trieda produktu

en: View orders
sk: Zobraziť objednávky

en: Manage classes
sk: Typy produktov

en: conditions
sk: podmienky

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: package
sk: balík

en: shipment
sk: zásielka
