Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Priority
sl: Prioriteta

en: view
sl: pogled

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: configure
sl: nastavi

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Order
sl: Vrstni red

en: Container name
sl: Ime zaboja
