Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: view
sq: shfaq

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: configure
sq: konfigurimi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Container name
sq: Emri i përmbajtësit
