Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: view
te: వీక్షించు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Order
te: క్రమం
