Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Priority
tr: Öncelik

en: view
tr: görüntüle

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en:  and
tr:  ve

en: Length
tr: Uzunluk

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: configure
tr: yapılandır

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: print
tr: yazdır

en: Company
tr: Şirket

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Destination
tr: Hedef

en: Class
tr: Sınıf

en: Order
tr: Sıralama

en: Rules
tr: Kurallar

en: Units
tr: Birimler

en: Feet
tr: Ayak

en: Container name
tr: Kapsayıcı adı

en: Invalid e-mail address.
tr: Geçersiz e-posta adresi.

en: Ship date
tr: Gönderi tarihi

en: Millimeters
tr: Milimetre

en: Save shipment
tr: Teslimatı kaydet

en: View orders
tr: Siparişleri görüntüle

en: Meters
tr: Metre
