Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: view
ug: كۆرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en:  and
ug:  ۋە

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Order
ug: تەرتىبى
