Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (56 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Priority
uk: Пріоритет

en: view
uk: переглянути

en: Container
uk: Контейнер

en: Containers
uk: Контейнери

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en:  and
uk:  та

en: Length
uk: Довжина

en: Dimensions
uk: Розміри

en: configure
uk: налаштувати

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: print
uk: друк

en: Company
uk: Компанія

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Class
uk: Клас

en: Order
uk: Послідовність

en: Rules
uk: Правила

en: Units
uk: Одиниці

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Parcel Post
uk: Поштова служба

en: Media Mail
uk: Мультимедійна пошта

en: Inches
uk: Дюйми

en: Feet
uk: Фути

en: Postcard
uk: Поштова картка

en: Installation
uk: Встановлення

en: Container name
uk: Назва контейнера

en: Invalid e-mail address.
uk: Помилкова e-mail адреса

en: Package ID
uk: Ідентифікатор пакунку

en: Package type
uk: Тип пакунку

en: packing slip
uk: пакувальна наліпка

en: Ship date
uk: Дата відвантаження

en: Container Type
uk: Тип контейнера

en: Centimeters
uk: Сантиметри

en: Millimeters
uk: Міліметри

en: Save shipment
uk: Зберегти відгрузку

en: Product class
uk: Клас товару

en: View orders
uk: Переглянути замовлення

en: Manage classes
uk: Керування класами

en: conditions
uk: умови

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Meters
uk: Метри

en: Success.
uk: Успіх.

en: Capacity
uk: Місткість

en: package
uk: пакунок

en: shipment
uk: вантаж

en: Return to the
uk: Повернутись до
