Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Priority
ar: الأولوية

en: view
ar: عرض

en: Container
ar: حاوية

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Length
ar: الطول

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: configure
ar: ضبط

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Destination
ar: الوجهة

en: Order
ar: الترتيب

en: Container name
ar: اسم الحاوية
