Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: view
be: глядзець

en: Container
be: Кантэйнер

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Configuration
be: Налады

en: Order
be: Парадак

en: Rules
be: Правілы

en: Container name
be: Імя кантэйнера
