Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Priority
da: Prioritet

en: view
da: vis

en: Container
da: Beholder

en: Containers
da: Containere

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en:  and
da:  og

en: Length
da: Længde

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: configure
da: indstil

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: print
da: udskriv

en: Company
da: Virksomhed

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Class
da: Klasse

en: Order
da: Rækkefølge

en: Rules
da: Regler

en: Units
da: Enheder

en: Requirements
da: Krav

en: Inches
da: Tommer

en: Feet
da: Fod

en: Container name
da: Beholdernavn

en: Invalid e-mail address.
da: Ugyldig e-mail-adresse.

en: Package ID
da: Pakke ID

en: Package type
da: Pakketype

en: packing slip
da: pakkeseddel

en: Ship date
da: Forsendelsesdato

en: Centimeters
da: Centimeter

en: Millimeters
da: Millimeter

en: Save shipment
da: Gem forsendelse

en: Product class
da: Varegruppe

en: View orders
da: Vis ordrer

en: Manage classes
da: Administrér klasser

en: conditions
da: betingelse

en: Test mode
da: Testtilstand

en: Capacity
da: Kapacitet

en: package
da: pakke
