Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (50 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: delete
es: eliminar

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Priority
es: Prioridad

en: view
es: vista

en: Container
es: Contenedor

en: Containers
es: Contenedores

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en:  and
es:  y

en: Length
es: Longitud

en: Dimensions
es: Dimensiones

en: configure
es: configurar

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: print
es: Imprimir

en: Company
es: Empresa

en: Configuration
es: Configuración

en: Destination
es: Destino

en: Class
es: Clase

en: Order
es: Pedido

en: Rules
es: Reglas

en: Units
es: Unidades

en: Requirements
es: Requisitos

en: Inches
es: Pulgadas

en: Feet
es: Pies

en: Installation
es: Instalación

en: Container name
es: Nombre del contenedor

en: Invalid e-mail address.
es: Dirección de correo electrónico no válida.

en: Package ID
es: ID de paquete

en: Package type
es: Tipo de paquete

en: packing slip
es: albarán

en: Ship date
es: Fecha de envío

en: Ubercart - fulfillment
es: Ubercart - cumplimiento

en: Centimeters
es: Centímetros

en: Millimeters
es: Milímetros

en: Save shipment
es: Guardar envío

en: Product class
es: Clase de producto

en: View orders
es: Ver pedidos

en: Manage classes
es: Gestionar clases

en: conditions
es: condiciones

en: Test mode
es: Modo de Prueba

en: Meters
es: Metros

en: Service options
es: Opciones del servicio

en: Capacity
es: Capacidad
