Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: delete
fr: supprimer

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Priority
fr: Priorité

en: view
fr: voir

en: Container
fr: Conteneur

en: Containers
fr: Conteneurs

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en:  and
fr:  et

en: Length
fr: Longueur

en: configure
fr: configurer

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: print
fr: imprimer

en: Company
fr: Société

en: Class
fr: Classe

en: Order
fr: Ordre

en: Units
fr: Unités

en: Requirements
fr: Exigences

en: Inches
fr: Pouces

en: Feet
fr: Pieds

en: Container name
fr: Nom du conteneur

en: Invalid e-mail address.
fr: Adresse de courriel invalide.

en: Package ID
fr: Identifiant (ID) de colis

en: Package type
fr: Type de colis

en: packing slip
fr: bordereau

en: Ship date
fr: Date d'expédition

en: Centimeters
fr: Centimètres

en: Millimeters
fr: Millimètres

en: Save shipment
fr: Enregistrer l'expédition

en: Product class
fr: Classe de produits

en: View orders
fr: Voir les commandes

en: Manage classes
fr: Gérer les classes

en: Test mode
fr: Mode test

en: Meters
fr: Mètres

en:  page.
fr:  la page.

en: Service options
fr: Options de service

en: Capacity
fr: Capacité

en: package
fr: paquet
