Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: view
gu: જુઓ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન
