Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Priority
hu: Fontosság

en: view
hu: megtekintés

en: Container
hu: Tároló

en: Containers
hu: Tárolók

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en:  and
hu:  és

en: Length
hu: Hosszúság

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: configure
hu: beállít

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: print
hu: nyomtatás

en: Company
hu: Cég

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Destination
hu: Cél

en: Class
hu: Osztály

en: Order
hu: Rendelés

en: Rules
hu: Szabályok

en: Units
hu: Mértékegységek

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Inches
hu: Hüvelyk

en: Feet
hu: Láb

en: Installation
hu: Telepítés

en: Container name
hu: Csoport neve

en: Invalid e-mail address.
hu: Érvénytelen e-mail cím.

en: Package ID
hu: Csomag ID

en: Package type
hu: Csomag típusa

en: Ship date
hu: Szállítás napja

en: Ubercart - fulfillment
hu: Ubercart - teljesítés

en: Centimeters
hu: Centiméter

en: Millimeters
hu: Milliméter

en: Save shipment
hu: Szállítmány mentése

en: Product class
hu: Termékosztályok

en: View orders
hu: Rendelések megtekintése

en: Manage classes
hu: Osztályok kezelése

en: conditions
hu: feltételek

en: Meters
hu: Méter

en: issue
hu: feladat

en: Capacity
hu: Kapacitás

en: package
hu: csomag

en: process
hu: folyamat
