Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
