Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Priority
is: Forgangur

en: view
is: skoða

en: Container
is: Gámur

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en:  and
is:  og

en: Length
is: Lengd

en: configure
is: stilla

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Order
is: Pöntun

en: Rules
is: Reglur
