Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Length
my: အရှည်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ
