Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Priority
pl: Priorytet

en: view
pl: przeglądaj

en: Container
pl: Kontener

en: Containers
pl: Kontenery

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en:  and
pl:  i

en: Length
pl: Długość

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: configure
pl: konfiguruj

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Company
pl: Firma

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Destination
pl: Cel

en: Class
pl: Klasa

en: Order
pl: Kolejność

en: Rules
pl: Reguły

en: Units
pl: Jednostki

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Feet
pl: Stopa

en: Installation
pl: Instalacja

en: Container name
pl: Nazwa działu

en: Save shipment
pl: Zapisz dostawę

en: View orders
pl: Przeglądaj zamówienia

en: Manage classes
pl: Zarządzaj klasami

en: conditions
pl: warunki

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: Meters
pl: Metry

en: Service options
pl: Opcje usługi

en: Success.
pl: Sukces.

en: Capacity
pl: Pojemność

en: Fill in the human-readable name for this mode.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tego trybu.
