Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: view
fa: مشاهده

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Length
fa: طول

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: print
fa: چاپ

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Order
fa: سفارش

en: Container name
fa: نام نگهدارنده
