Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Priority
ro: Prioritate

en: view
ro: afișează

en: Container
ro: Recipient

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en:  and
ro:  și

en: Length
ro: Lungime

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: configure
ro: configurează

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: print
ro: tipărire

en: Company
ro: Companie

en: Configuration
ro: Configurație

en: Destination
ro: Destinație

en: Class
ro: Clasă

en: Order
ro: Comandă

en: Rules
ro: Reguli

en: Container name
ro: Numele containerului

en: Centimeters
ro: Centimetrii

en: View orders
ro: Vizualizează comenzile

en: Manage classes
ro: Gestionează clasele de produs
