Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Priority
sv: Prioritet

en: view
sv: visa

en: Container
sv: Grupp

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en:  and
sv:  och

en: Length
sv: Längd

en: Dimensions
sv: Mått

en: configure
sv: konfigurera

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: print
sv: skriv ut

en: Company
sv: Företag

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Destination
sv: Mål

en: Class
sv: Klass

en: Order
sv: Ordning

en: Rules
sv: Regler

en: Units
sv: Enheter

en: Requirements
sv: Krav

en: Inches
sv: Tum

en: Feet
sv: Fot

en: Container name
sv: Namn på forumgrupp

en: Invalid e-mail address.
sv: Ogiltig e-postadress.

en: Package ID
sv: ID för paket

en: Package type
sv: Typ av paket

en: packing slip
sv: följesedeln

en: Ship date
sv: Leveransdatum

en: Ubercart - fulfillment
sv: Ubercart - genomförande

en: Centimeters
sv: Centimeter

en: Millimeters
sv: Millimeter

en: Save shipment
sv: Spara transport

en: Product class
sv: Varuklass

en: View orders
sv: Visa beställningar

en: Manage classes
sv: Hantera klasser

en: conditions
sv: villkor

en: Test mode
sv: Testläge

en: Meters
sv: Meter

en: Service options
sv: Servicealternativ

en: Capacity
sv: Kapacitet

en: Delivery confirmation
sv: Bekräftelse av leverans
