Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: view
ta: பார்

en: Container
ta: கொள்கலன்

en: Containers
ta: கொள்கலன்கள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Length
ta: நீளம்

en: configure
ta: முறையமை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Order
ta: வரிசை

en: Container name
ta: கொள்கலன் பெயர்
