Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: edit
th: แก้ไข

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Company
th: บริษัท

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Order
th: เรียงตาม

en: Units
th: หน่วย
