Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: User
ca: Usuari

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: The product model/SKU.
ca: El model del producte/SKU.
