Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: User
da: Bruger

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: Field Name
da: Feltnavn

en: The product model/SKU.
da: Produktmodel/SKU
