Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: User
el: Χρήστης

en: customer
el: πελάτης

en: SKU
el: Κωδικός
