Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: توضیحات

en: User
fa: کاربر

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: customer
fa: مشتری

en: SKU
fa: مدل

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی
