Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: SKU
fi: Koodi
