Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Value
hi: मान

en: Description
hi: उल्लेख

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Creation date
hi: निर्माण तारीख

en: customer
hi: ग्राहक
