Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: User
hu: Felhasználó

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: customer
hu: vevő

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Field Name
hu: Mező neve

en: The product model/SKU.
hu: A termék modell száma/cikkszáma.
