Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Value
it: Valore

en: Description
it: Descrizione

en: User
it: Utente

en: Creation date
it: Data di creazione

en: SKU
it: Codice

en: The product model/SKU.
it: Il Codice Articolo.
