Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: User
ja: ユーザー

en: Creation date
ja: 作成日時

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Field Name
ja: フィールド名

en: The product model/SKU.
ja: 商品の型番/SKU。
