Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: User
lt: Narys

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: The product model/SKU.
lt: Prekės SKU/modelis.
