Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: User
lv: Lietotājs

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: SKU
lv: Kods
