Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: User
ro: Utilizator

en: Creation date
ro: Dată creare

en: customer
ro: client

en: SKU
ro: Cod
