Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: User
sv: Användare

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: The product model/SKU.
sv: Varans modell/artikelnummer.
