Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: User
tr: Kullanıcı

en: Creation date
tr: Oluşturulma tarihi

en: customer
tr: müşteri

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave
