Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: User
uk: Користувач

en: Creation date
uk: Дата створення

en: customer
uk: покупець

en: SKU
uk: Артикул

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: The product model/SKU.
uk: Модель/артикул товару.
