Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: User
et: Kasutaja

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: SKU
et: Tootekood
