Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: User
fr: Utilisateur

en: Creation date
fr: Date de création

en: customer
fr: client

en: SKU
fr: Référence

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: The product model/SKU.
fr: La référence/SKU du produit.
