Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: User
gl: Usuario/a

en: Creation date
gl: Data de creación

en: SKU
gl: Referencia (SKU)
