Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: User
he: משתמש

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: SKU
he: מק"ט
