Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Description
pt: Descrição

en: User
pt: Utilizador

en: Creation date
pt: Data de criação

en: Event ID
pt: ID do evento
