Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: User
ru: Пользователь

en: Creation date
ru: Дата создания

en: customer
ru: покупатель

en: SKU
ru: Артикул

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Field Name
ru: Название поля

en: The product model/SKU.
ru: Модель/артикул.
