Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: User
cs: Uživatel

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: customer
cs: zákazník

en: SKU
cs: Kód zboží
