Ubercart Stock Changelog (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: Creation date
es: Fecha de creación

en: SKU
es: Código SKU

en: Field Name
es: Nombre de campo

en: The product model/SKU.
es: El modelo/código SKU del producto.
