Ubercart Stripe (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Test mode
pt: Modo de teste

en: Configured
pt: Configurado
