Ubercart Stripe (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Not found
gl: Non atopada

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Configured
gl: Configurado
