Ubercart Stripe (7.x-2.0-beta3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Incorrect
cs: Nesprávně
